Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Të shtëna me armë në kryeqytet, një i plagosur
Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për Informim, Flora Ahmeti, duke thënë se viktima tani ndodhet në spital duke u trajtuar.

“Rreth orës 17:00 kemi pranuar informatën për të shtëna me armë në rrugën ‘Azem Bejta’ në Prishtinë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore të cilat kanë hasur në një person të plagosur, i cili menjëherë është dërguar për tretman mjekësor”.


“Aktualisht nga njësitet policore është duke u bere ekzaminimi i vendit të ngjarjes, ndërkohë që hetuesit policorë janë duke punuar për identifikimin e personave të dyshuar, si dhe sqarimin e rrethanave që lidhen me këtë ngjarje”.
Shtuar më 25/08/2019, ora 21:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori