Te NISMA "diçka po zihet"
Diçka po zihet” është mbishkrimi i fotografisë së postuar nga deputeti i Nismës Zafir Berisha. Ai dhe disa bashkëpartiakë të tij janë shfaqur në një ambient shtëpiak pas përfundimit të seancës konstituive të Kuvendit.

Ende nuk dihet se çka po “zihet”, mirëpo ata janë shfaqur me fytyra të buzëqeshura në fotografi.


Shtuar më 07/09/2017, ora 16:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori