Të hënën shpërndahet Kuvendi, Veseli jep "llogari" tek Kosnett
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli e ka ftuar në takim ambasadorin e SHBA-vë, Philip Kosnett.

Indeksonline raporton se Kosnett ka hyrë në ambientet e Kuvendit dhe sipas burimeve, Veseli e ka njoftuar atë me qëndrimin për të proceduar me shpërbërjen e Kuvendit.

Për këtë ai edhe ka thirrur të hënën mbledhjen e kryesisë së Kuvendit.
Shtuar më 02/08/2019, ora 16:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori