E FUNDIT/ 159 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Takohet me Vetëvendosjen
Presidentja Atifete Jahjaga e ka nisur takimin me përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje, me Albin Kurtin dhe me Visar Ymerin.

VV-ja është i pesti subjekt politik, me të cilin Jahjaga po kryen bisedime sot.

Ajo ka takuar më herët edhe përfaqësues të LDK-së, AAK-së, Vetëvendosjes dhe Nismës për Kosovën. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori