Takohen krerët e koalicionit, do merren vesh për datën e seancës?
Ramush Haradinaj, Kadri Veseli, Fatmir Limaj dhe Behgjet Pacolli në këto çaste janë në një takim në hotelin e Pacollitkryeqytet.

Sipas burimeve krerët e koalicionit do të diskutojnë edhe detajet e fundit për formimin e institucioneve pas nënshkrimit të marrëveshjes për bashkëqeverisje mes koalicionit PAN dhe AKR-së.
Shtuar më 06/09/2017, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori