Takimi nis në orën 16
Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi do të takohet me kryeministrin e Serbisë Ivica Daçiq në orën 16.00 pasdite. Ata kanë udhëtuar drejt Brukselit për të biseduar për zbatimin e marrëveshjes së arritur në 19 prill nga të dy kryeministrat, shkruan Koha.

Fillimisht ata do të kenë takime të ndara me përfaqësuesen e lartë për Politikë të Jashtme dhe Siguri të BE-së, e pastaj do të jetë takimi i përbashkët. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2013, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori