Takimi Kurti-Mustafa vazhdon ende në Kuvend
Tash e një orë janë takuar lideri i Vetëtendosjes , Albin Kurti dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa për marrëveshje për Qeverinë e re.

Ky takim ka filluar në ora 16:00.

Në Kuvend janë parë duke hyrë edhe Isa Mustafa, bashkë me Agim Veliun, Lutfi Hazirin e Avdullah Hotin.

Vjosa Osmani nuk është parë bashkë me grupin e krerëve të LDK’së.

Ndërkohë nga Lëvizja Vetëvendosje është parë Besnik Bislimi.
Shtuar më 14/12/2019, ora 17:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori