Surroi në Vetëvendosje?!
Ish-kreu i dikurshëm i partisë "Ora" dhe tashmë publicist, Veton Surroi është afruar shumë me Vetëvendosje-n.

Kjo për shkak se ai është shprehur publikisht kundër Thaçit dhe pro një kolicioni opozitar.

Afrimi i Surroit me Vetëvendosje-n është konfirmuar edhe në Klan Kosova.

Televizioni në fjalë ka informuar se Surroi është parë të hyjë në selinë e Lëvizjes Vetëvendosje-s. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2014, ora 11:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori