Sulmon gruan por nuk arrestohet
Në mbrëmjen e së hënës një banore e Fushë-Kosovës, është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Policia raporton se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar.


Shtuar më 18/10/2017, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori