Sulmoi kalimtarin në gjendje të dehur, arrestohet serbi
Në fshatin Dren të Leposaviçit, është arrestuar një person me kombësi serbe, pasi nën ndikimin e alkoolit ka sulmuar fizikisht një person tjetër, edhe ai serb. Sipas Policisë së Kosovës, viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar menjëherë në spital. Sulmuesi, emri i të cilit nuk bëhet i ditur është arrestuar nga forcat e rendit./albeu.com/
Shtuar më 11/10/2013, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori