E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Sulmohet zyra e Ivanovit me sende të forta dhe vezë (VIDEO)
Deklarata e Gjorgje Ivanov se do ti falë politikanët që janë nën hetim ose që janë në burg p♪7r vepra të rënda penale.

Një gjë e tillë ka shkaktuar valë zemërimi tek qytetarët që me sende të forta dhe me vezë kanë sulmuar zyrën e presidentit.

”Nuk na mbetet gjë tjetër pos të dalim dhe të protestojmë rrugëve” tha një qytetar.

Një tjetër thekson se na vjen turp që për kryetar shteti e kemi një njeri të tillë. /Albeu.com/
Shtuar më 12/04/2016, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori