Sulmohet policia në Podujevë
Policia e Kosovës kanë njoftuar se efektivat policorë janë sulmuar nga dy persona në Podujevë, shkruan albeu.com.


"Fshati Merdare, Podujeve, më 07.09.2017-08:25. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë pasi që të njëjtit duke mos respektuar urdhrat e zyrtarëve policorë i sulmojnë fizikisht te njëjtit. Si pasojë njeri prej tyre pëson lëndime trupore dhe i njëjti pranin tretman mjekësor. Me vendim te prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje." thuhet në raportin e policisë.
Shtuar më 08/09/2017, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori