Sulmohet policia në Obiliq
Dy romë nga fshati Plementin i kanë sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë të cilët ishin në krye të detyrës.

Njëri nga zyrtarët policor ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor.

dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit njëri është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt.
Shtuar më 04/11/2017, ora 12:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori