E FUNDIT/ Nuk ndalen shifrat, 21 viktima nga COVID-19 vetëm sot
Sulmohet fizikisht një femër në Fushë-Kosovë
Një person është arrestuar nga policia, pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht një femër.

Ngarja ka ndodhur në Fushë - Kosovë.

Policia për këtë rast raporton se “i dyshuari mashkull K/Shqiptar ka sulmuar fizikisht viktimën femër K/Shqiptare, raporton BS.

I dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në paraburgim./albeu.com/
Shtuar më 31/10/2014, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori