Stuhitë e erës rrezikojnë jetën e qytetarëve në Pejë (VIDEO)
Era e fortë që po mbizotëron sot në disa vende të Kosovës, ka shkaktuar probleme të sigurisë edhe në Pejë.

Flakë të vazhdueshme fillojnë nëpër telat që gjenden shumë afër shtëpive dhe bizneseve.


Shtuar më 24/09/2018, ora 14:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori