Stuhia e fortë me breshër pushton Gjilanin (VIDEO)
Një stuhi e forte e shoqëruar me breshër ka pushtuar pothuajse gjithë Kosovën.

Videoja e mësipërme është filmuar në Gjilan e ndërsa shi edhe më i madh po bie në Prishtinë dhe në zonat tjera të Kosovës.

Kujtojmë se muaji i kaluar është karakterizuar me mot të ndryshueshëm dhe një lloj po vazhdon edhe muaji qershor. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2017, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori