Studentët protestë në 43-vjetorin e themelimit të Universitetit të Prishtinës
43-vjetorin">43-vjetorin e themelimitUniversitetit të Prishtinës, Lëvizja studentore për Barazi, Kritikë, Veprim, organizoi sot para rektoratit një protestë ndaj kushteve jo të mira të këtij universiteti.

Ata kanë ekspozuar dokumente dhe shkrime të ndryshme të mediave për skandale të cilat kanë ndodhur në Universitet. /albeu.com/


Shtuar më 15/02/2013, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori