Spoti më i bukur i fushatës elektorale në Kosovë (VIDEO)
Me dhjetëra spote televizive janë përgatitur për zgjedhjet vendore në Kosovë dhe çdonjëri prej tyre është "më i bukur" se tjetri.

Nga vendosja në qendër të vëmendjes të liderëve politikë apo të premtimeve e deri të këngët e këngëtarëve për kandidatë të caktuar, për spotet e sivjetmë duke se janë shpenzuar jo pak para.

Por, një spot është shumë i veçantë. Ndoshta është më i liri, por është më i miri.

Shihni më sipër spotin në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2013, ora 15:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori