Sot takohet Blloku
Liderët e bllokut LDK-AAK-NISMA, do të takohen sot në orën 13.00 në ambjentet e Kuvendit.

Takimi vjen dy tri ditë para përballjes së Bllokut me PDK-në në Gjykatën Kushtetuese.

Në takim pritet të jetë Ramush Haradinaj, Isa Mustafa dhe Fatmir Limaj, ndërsa për takimin janë njoftuar edhe mediat. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori