Sot takohen Haradianj, Mustafa, Limaj
Pas publikimit të rezultateve përfundimtare, tre liderët opozitarë Haradinaj, Mustafa dhe Limaj pritet të takohen sot.

Në këtë takim do të diskutohet edhe për kushtet e Lëvizjes Vetëvendosje, transmeton Express.

Nuk dihet nëse partitë opozitare do të pajtohen që të ndërpritet dialogu me Serbinë dhe privatizimet. /albeu.com/

Shtuar më 27/06/2014, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori