E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Sot Mustafa do të takohet me 100 persona, mësohet arsyeja
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa takohet sot me kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për Asamble të të gjitha komunave të Kosovës.

Bëhet e ditur se në këtë takim do të marrin pjesë 28 kandidatë për kryetarë komunash dhe mbi 900 kandidatë për Asamble Komunale.

Ndryshe, më 22 tetor do të mbahen zgjedhjet lokale në Kosovë.


Shtuar më 18/09/2017, ora 09:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori