Sot mblidhet Opozita
Tri partitë opozitare, Vetevendosje, Aleanca per Ardhmerine e Kosoves dhe Nisma per Kosoven, do të takohen sot në Prishtinë.

Takimi do te mbahet në mesditë, në Sallën e Kuqe në Prishtinë.

Opozita vazhdon të qëndrojë e palëkundur në kërkesat e tyre, ndersa kane paralajmeruar protesta te medha popullore me 28 nentor. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2015, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori