Sot mbahet seancë e jashtëzakonshme në Kosovë
Sot mbahet seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, në të cilën do të bëhet shqyrtimi i pakos së ligjeve për sundim të ligjit dhe agjendën integruese evropiane.

“Shqyrtimi dhe miratimi i pakos së ligjeve për sundim të ligjit dhe agjendën integruese evropiane”, është pika e vetme e rendit të ditës.


Shtuar më 13/11/2018, ora 08:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori