Sot kënaquni me diellin në Kosovë
Pëlqej
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, deri në 25 gradë.

Në mëngjes, në jug-perëndim të vendit mund të bie një mjegull e lehtë. Temperatura më e ulët nga tre në 13, më e larta e ditës nga 21 deri në 25.

Temperatura në shumicën e qyteteve të vendit do të sillen nga 20 në 24 gradë.


Shtuar më 12/10/2018, ora 08:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori