Sot Kadri Veseli dëshmon para gjykatës
Pëlqej
Do të vazhdoj sot seanca e shqyrtimit kryesor ndaj katër deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurtit, Dolika Kadaj-Bujupit, Albulena Haxhiut dhe Faton Topallit

Deputetët e VV-së akuzohen për hedhjen e gazit lotsjellës brenda sallës së KuvenditKosovës.

Gjatë seancës së sotme është paraparë që të dëshmoj kryetari i KuvenditKosovës dhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, deputeti i LDK-së, Armend Zemaj.

Seanca pritet të nis në ora 9:00.


Shtuar më 07/12/2017, ora 08:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori