Sot ka bubullina dhe rrufe në Kosovë
Pëlqej
Moti mbi Kosovë ka rezervuar edhe një befasi, pasi solli shiun ditën e djeshme, sot do të ketë shi e madje edhe bubullima.

Meteorologët thonë se moti sot do të ketë kryesisht vranësira e kohëpaskoe me reshje lokale shiu

Ndërkohë, nuk përjashtohet edhe mundësia për bubullima gjatë ditës.

E moti do të përmirësohet ditëve në vazhdim. Tri ditët e ardhshme temperaturat mbi Kosovë do të shënojnë 20 gradë Celsius.
Shtuar më 17/04/2018, ora 08:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori