Sot i jepet lamtumira e fundit gazetarit Lekë Zherka
Sot nga ora 11:00 mbahet mbledhje komemorative për nder të gazetarit tashmë të ndjerë Lekë Zherka.

Ndërsa ceremonia e varrimit zhvillohet nga ora 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës në Arbëri.

Zherka nderoi jetë dje në moshën 56 vjeçare, ndryshe Zherka njihej si gazetar dhe drejtor shumëvjeçar i mediumeve më të mëdha kosovare.
Shtuar më 16/06/2019, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori