Sot diplomohen kadetët e Forcës se Sigurisë së Kosovës
Sot mbahet ceremonia e diplomimit të kadetëve, gjenerata 2017, të Qendrës për Studime Universitare (QSU) të FSK-së.

Ceremonia e diplomimit mbahet në Komandën e Doktrinës dhe Stërvitjes në kazermën “Skënderbeu” në Ferizaj.

Ceremoninë e diplomimit të kadetëve të FSK-së nga afër do ta përcjellin ministri për Ministrinë e Forcës së Sigurisë së Kosovës, Haki Demolli, komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK-së) gjenerallejtënant, Rrahman Rama, komandanti i KFOR-it gjeneralmajor, Giovanni Fungo. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2017, ora 08:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori