Skivi dhe Donjeta publikojnë hitin "Menemadhe" (VIDEO)
Ashtu siç kishte paralajmëruar reperi nga Kosova, Skivi, ka publikuar vetëm pak minuta më parë hitin "Menemadhe" në bashkëpunim me Donjeta Morina.

Kënga e është realizuar nga kompania muzikore "DIEZ Music", ndërsa tekstin e ka shkruar vetë Skivi.

Ndërkohë, kënga është publikuar në kanalin "DIEZ Music", dhe mund ta ndiqi tani në "YouTube". /albeu.com/

Shtuar më 15/11/2019, ora 17:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori