Skandal në Kosovë, mësuesit kryejnë seks në shkollë
Skandalet seksuale sa duket nuk kanë të sosur ndër hapësirën mbarëshqiptare.

Pas skandaleve në Maqedoni dhe në Shqipëri kryesisht përmes videove, duket se edhe Kosova nuk qëndron më pas.

Një skandal është shënuar në shkollën e mesme të ulët "Emin Duraku" në Shtime.

Drejtoresha e kësaj shkolle A.S dhe një mësues po nga kjo shkollë B.D kanë kryer marrëdhënie seksuale në ambjentet e shkollës, raporton koha Ditore.

Për rrjedhojë drejtoresha e Arsimit së Shtimës ka pezulluar dy mësuesit për së paku 3 muaj pasi gjykata të marrë vendim lidhur me skandalin. /Albeu.com/
Shtuar më 01/06/2016, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori