Skandal, ja ku përfundojnë diplomat e UP-së
Kjo foto padyshim që përbën një skandal në arsim.

Fotografia që shihni është realizuar pranë Fakultetit Ekonomik të Prishtinës.

Në kontenjer janë hedhur punime, diploma, dokumenta, etj.

Një studente ia ka dërguar Telegrafit këtë foto skandaloze.

Studentja edhe e ka komentuar foton, duke thënë se bëhen 3 vjet studeime, lodhje dhe mund e në fund, diplomat hidhen në kosh plehrash.

Ajo edhe ka ironizuar në fund, duke thënë se "Kjo është Kosova drejt Evropës". /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori