Nis festa, simpatizantët e VV mblidhen në sheshin “Zahir Pajaziti” (FOTO LAJM)

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar se në orën 22:30 do të fillojë festën në sheshinZahir Pajaziti” në Prishtinë, raporton “Zeri.info”.

Mirëpo, akoma zyrtarisht nuk ka filluar kjo festë e “Vetëvendosjes”.

Siç shihet në fotografi, qytetarët akoma janë duke u mbledhur në sheshinZahir Pajaziti” dhe mbase kjo është arsyeja se përse akoma nuk kanë filluar tubimin e tyre në Shesh. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2017, ora 23:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori