Si të luftojmë vapën e madhe, jua tregon ky shqiptarë (VIDEO)
Temperaturat e larta kanë mbërthyer mbarë rajonin dhe si pasojë shumë njerëz janë detyruartë bëjnë zgjedhje alternative për t'i kaluar këto ditë të nxehta vere.

Një ndër to është edhe ky i moshuar i cili nuk ka duruar dot temperaturat e larta dhe në oborrin e tij ka vendosur një ujëmbajtëse të madhe për të hequr vapën e nxehte, shkruan albeu.com.

Videoja e postuar në rrjetet sociale është pëlqyer shumë dhe është shpërndarë nga përdoruesit e rrjetit. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 08:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori