S'i kthen borxhin, ia merr lopën
Një banor i Krilevës së Kamenicës kishte probleme me një borxhli, që nuk po ia kthente paratë që i kishte dhënë.

Mësohet se i riu kamenicas ka hyrë me forcëe në stallën e gjethëve të borxhliut të tij dhe i ka marrë nje lopë.

Mirëpo, ky gjest ka bërë që personi që ka vjedhur lopën të dërgohet në paraburgim me urdhër të prokurorit. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori