Shyqeri Bytyci kandidat i Nismës për komunën e Prishtinës
Pëlqej
Kanë mbetur edhe pak orë deri në përfundimin e afatit për dorëzimin e listave me emrin për kandidatët për kryetar komune, edhe Nisma ka caktuar kandidatin për kryetarPrishtinës.

Burime të Gazetës Blic bëjnë të ditur se Shyqeri Bytyqi është kandidati i Nismës për Prishtinën.

Bytyqi do te jetë kandidati. Pritet shumë shpejt zyrtarizimi i tij”, thonë këto burime.

Bytyci në këtë garë do të përballet me Shpend Ahmetin nga VV, Arban Abrashin nga LDK, Lirak Çelajn nga PDK dhe Arbër Vllahiun nga AAK.
Shtuar më 22/08/2017, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori