Shyhrete Behluli fillon pushimet, kështu nuk e keni parë asnjëherë
Pëlqej
Edhe këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka nisur pushimet pas angazhimeve të shumta që ka pasur.

Këngëtarja do t'i bëj ca ditë pushim para se të nisë me sezonin e dasmave, për të cilën ka thënë se është shumë e angazhuar dhe tashmë ka të rezervuar shumë data.

Në një fotografi që ka publikuar në rrjetet sociale, Shyhrete ka thënë se ka nisur pushimet duke mos treguar vendin se ku, por ajo që bie në sy është veshja e saj sportive me të cilën nuk shihet shpesh.

Shtuar më 19/06/2017, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori