Shtyhet seanca për demarkacionin, edhe sot dështuan
Ka rifilluar seanca e Kuvendit të Kosovës pas takimit me shefat e grupeve parlamentare dhe Kadri Veselit.

Edhe këtë herë nuk u arrit konsensusi dhe për këtë arsye seanca u shty për ditën e mërkurë në orën 10:00.

Dështimi i sotëm i bashkohet edhe dështimit të djeshëm pasi nuk arrijnë të sigurojnë votat./albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 11:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori