Shtyhet seanca konstituive
Kryesuesja e seancës konstituiveKuvendit të Kosovës, Flora Brovina i ka dërguar njoftimin sekretariatit të Kuvendit për shtyrjen e seancës konstituive që ishte planifikuar të mbahet të enjten më 2 tetor.

"Me qëllim të krijimit të hapësirës së mjaftueshme për tejkalimin e krizës politike dhe institucionale konsiderojë të nevojshme dhe të domosdoshme shtyerjen e vazhdimit të seancës konstituive, në mënyrë që seanca të përfundojë me sukses", thuhet në njoftimin e Brovinës.
Shtuar më 01/10/2014, ora 19:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori