Shtimë, përfshihet nga flakët një qendër tregtare (FOTO & VIDEO)
Një qendër tregtarekomunën e Shtimës është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme.

Zjarrfikësit kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe janë duke punuar për shuarjen e zjarrit.

ajmin për djegien e qendrës e ka konfirmuar për "Gazetën Express", komandanti në komunën Ferizajt, Bastri Shabani.

Sipas tij deri më tani nuk raportohet për të lënduar. /albeu.com/

Përfshihet në flakë një qendër tregtare në Shtime

Shtuar më 08/01/2017, ora 13:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori