Shtëpia e Pacollit më e bukura në Kosovë (VIDEO)
Shtëpia më e bukur në Kosovë është padyshim e Behxhet Pacollit. Shtëpia e Pacollit është e madhe dhe në të ka elemente tradicionale.

Një nga pjesët më të veçanta është oda e pritjes së miqve.

Moderatorja Floriana Garo, e emisionit “Jo vetëm modë” në TV Klan, ka vizituar shtëpinë e ish-Presidentit të Kosovës, Behgjet Pacolli.

Një detaj tepër interesant nga shtëpia dhe shijet e ish-Presidentit është edhe piktura e Ana Oxas.

Në kompleksin e pishinës ai mban një pikturë të Ana Oxa, këngëtares italiano-shqiptare. Garo në reportazh thotë se Oxa ka qenë një ndër dashuritë më të mëdha të Behgjet Pacollit. /Albeu.com/
Shtuar më 30/01/2016, ora 22:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori