Shqiptari që nuk ka fjetur 33 vjet
Quhet Faik Canolli dhe është nga Prishtina dhe ka këtu e 33 vjet që nuk ka fjetur gjumë.

Ai ka treguar se nuk ka vënë gjumë në sy, qëkurse ka bërë një operacion në këmbë më 1981.

Canolli thotë për Klan Kosova se nuk ka fjetur ka kaq shumë vite dhe se kjo i ka shkaktuar shqetësime të mëdha.

"Përveçse nuk mundem të flej, kam dhe probleme me harresën", ka thëën Canolli. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori