Shpend Ahmeti: Ma gjeni dikë t'i shes Q7-tën
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili ka qenë i ftuar në "Zona e Debatit" të Klan Kosovës, ka folur për premtimet e tij në krye të këtij posti.

Ahmeti ka përmendur edhe shitje e makinës të tipit Q7, e cila ka mbetur në garazhet e komunës që nga koha kur i largua Isa Mustafa nga kjo komunë.

"Ndoshta do të duhet ta vendosim në shesh dhe ta shohin njerëzit në mënyrë që të shitet. Publikisht po e them, ma gjeni dikë ta shes", ka thënë Ahmeti. /albeu.com/

Shtuar më 10/02/2017, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori