Shpallet në kërkim Milan Radoiçiq
Njësitet speciale të Policisë së Kosovës kanë bastisur sot në mëngjes shtëpinë e nënkryetarit të Listës Serbe, Milan Radoiçiq.

Nga Prokuroria Speciale kanë konfirmuar se kërkesa e bastisjes së shtëpisë dhe një kërkesë për arrestimin e Milan Radojqic është lëshuar nga ana e tyre.

Ai deri tani nuk është gjetur dhe është në kërkim.

Më herët janë arrestuar edhe 4 persona të tjerë që dyshohet se lidhen me vrasjen e Oliver Ivanoviq.


Shtuar më 23/11/2018, ora 09:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori