Arrestohet Duda, vajza qė rrahu shoqen
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
UPDATE - Sipas informatave tė pakonfirmuara ende zyrtarisht, mėsohet se, pas publikimit tė videos dhe pas pėrhapjes nė masė tė saj, Policia e Kosovės ka arrestuar vajzėn, qė ėshtė identifikuar si Duda M.

Mė herėt, "Albeu" publikoi edhe videon nė tė cilėn shihej se si vajza nė fjalė rrihte me shuplaka shoqen e shkollės, pasi kjo e fundit i kishte thėnė qė "nuk ishte pėr shkollė" pėrpara nxėnėsve tė tjerė. Video ėshtė inēizuar nga njė shoqe e “Dudės”. Vajzat studiojnė nė shkollėn “Musa Hoti” nė Mitrovicė./albeu.com/

09:33- Nė rrjetin social "YouTube" ėshtė shpėrndarė njė video, ku shihet se si njė vajzė rreh bashkėmoshataren e saj. Dihet qė videoja ėshtė incizuar nė Kosovė, por nuk dihet se nė cilin qytet.

Vajza qė e sulmon shoqen e saj tė shkollės e fyen atė me fjalė tejet banale, duke e goditur vazhdimisht me shuplaka nė fytyrė. Tashmė ėshtė pėrgjegjėsi e organeve tė rendit tė marrin parasysh kėtė video dhe tė parandalojnė raste tė tilla tė dhunės. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2013, ora 17:17
haki sulejmani
e Hënë 7 Tetor 2013, Ora 15:04
kjo fajza duda ne facebook ka te shkruar vend banimin MITROVIC ateher duhet me qen rasti diku ne mitrovic
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.