Shkurte Fezaj i këndon Ibrahim Rugovës (VIDEO)
Këngëtarja e muzikës popullore Shkurte Fezaj ka publikuar një këngë kushtuar ish-presidentit historik Ibrahim Rugova.

Kënga titullohet “Guri i pavarësisë” dhe “gurët” janë ata që Rugova i konsideronte gurë të Dardanisë dhe të pavarësisë së Kosovës.

Nuk është hera e parë që Ibrahim Rugovës i kushtohet këngë./albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 19:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori