Shkullaku: Arrestimet, në koordinim me CIA-n
Analisti dhe njohësi edhe i çështjeve të Kosovës nga Shqipëria, Armand Shkullaku ka folur për arrestimin e 40 personave të dyshuar për terrorizëm.

"Dy aksionet ishin të koordinuara mirë me shërbimin Inteligjent Amerikan (CIA)", ka thënë Shkullaku për Express.

Ai ka shtuar se veprimet e policisë kanë qenë të organizuara mjaft mirë, me qëllim që fenomeni i shkuarjes në Siri dhe në Irak të marrë fund. /albeu.com/

Shtuar më 15/08/2014, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori