Shkrumbohet një shtëpi në Obiliq
Një shtëpi është përfshirë nga zjarriObiliq.

Sipas burimeve të policisë, nuk raportohen të lënduar, vetëm dëme material të dëmtuara. Por ende nuk dihet shkaku i incidentit.

Pronari i shtëpisë, dje në polici ka raportuar se në rrethana të panjohura pronën e tij e ka kapluar zjarri.

Në vendngjarje menjëherë kanë arritur njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit, dhe kanë bërë të mundur ndalimin e zjarrit.

Ekspertët e rastin po merren me hetimin e ngjarjes, por ende nuk dihet gjë për arsyet e shfaqjes së zjarrit./Albeu.com/
Shtuar më 28/02/2016, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori