Shikoni si kërcen Atifete Jahjaga
Presidentja Atifete Jahjaha sigurisht që është edhe familjare dhe merr pjesë edhe në to, paçka angazhimit të saj në politikë.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në një aheng në Prishtinë, në restorantin “Fjala”.

E veshur me një rrobë të kuqe, Jahjaga nuk ka nguruar aspak të vallëzojë./albeu.com/

Shtuar më 07/09/2014, ora 12:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori