Shi dhe breshër, është moti për sot në Kosovë
Pëlqej
Sipas parashikimeve, në Kosovë sot do të jetë mot me shi e me erë të përcjellë me breshër.

Është paralajmërohet se sot do të mbajë mot jostabil me reshje të shiut dhe bubullimë.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 13 në 18 gradë, kurse ajo me e larta e ditës nga 22 në 27.


Shtuar më 14/06/2018, ora 07:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori