Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
Sherr në një klub nate, arrestohen 4 të rinj
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar 4 persona, pas një sherri që ka ndodhur mes tyre në një lokal nate në Peje.

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e sherrit mes të rinjve.

Sipas policisë, me urdhër të prokurorisë, të rinjtë janë arrestuar dhe po mbahen në ambientet e paraburgimit. /albeu.com/

Shtuar më 22/07/2016, ora 13:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori